Nowy Żłobek w Siechnicach

Drodzy Rodzice,

Prace przygotowawcze w Żłobku Kolorowe Kredki w Siechnicach ruszyły pełną parą 🙂 Ruszamy już na początku marca, robimy jednak wszystko mogli Państwo dużo wcześniej zobaczyć miejsce gdzie Wasze Dzieci będą spędzały z nami czas.

Ściany i podłogi już prawie gotowe, na ścianach pojawiły się już pierwsze kolory, zielony, żółty , niebieski, różowy tak że już wkrótce każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Postępy mogą Państwo zobaczyć na naszej stronie internetowej w zakładce Galeria – prace wykończeniowe. W najbliższych dniach będziemy dodawać kolejne zdjęcia, aby mogli Państwo na bieżąco śledzić postępy z powstawania Żłobka Kolorowe Kredki w Siechnicach dla Waszych Dzieci.

Stawiamy na jakość, dlatego wszystkie materiały budowlane, oświetlenie, wentylacja są wykonywane zgodnie z przepisami i wymaganymi normami tak aby były bezpieczne dla Dzieci. Dokładamy wszelkich starań aby warunki dla Naszych Podopiecznych były na najwyższym poziomie.

Posiadamy jeszcze wolne miejsca, zapraszamy wszystkich zainteresowanych Rodziców do kontaktu telefonicznego bądź email. W chwili obecnej do użytku zostaną oddane tylko dwie sale, ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zapraszamy do szybkich zapisów. Na naszej stronie w zakładce Strefa Rodzica – Dokumenty do pobrania został już udostępniony Formularz Rejestracyjny, mogą Państwo dostarczyć go nam osobiście lub drogą elektroniczną  email biuro@zlobekkolorowekredki.pl. W razie pytań dotyczacych zapisów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Mamy nadzieje ze podobają się Państwo zachodzące zmiany. Nowy Żłobek w Siechnicach powstaje z myślą o dzieciach i dla dzieci, dlatego staramy się aby miejsce było przystosowane perfekcyjnie pod względem technicznym jak i estetycznym. Chcemy aby było przyjaźnie, miło ciepło a przede wszystkim wyjątkowo.

Zapraszamy Państwa bo bieżących fotorelacji ze zmian   zachodzących w Żłobku Kolorowe Kredki w Siechnicach.

Ponadto korzystając z okazji chcielibyśmy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia na Nowy Rok 2018. Niech wspólna radość i zabawa towarzyszy nie tylko początkowi Nowego Roku, ale przeniesie się na wszystkie jego dni. Dużo zdrowia, miłości i szczęścia!

Pozdrawiamy

Zespół Kolorowych Kredek