O nas

Kolorowe Kredki to wyjątkowe miejsca, w których Maluchy rozwijają się w atmosferze zbliżonej do warunków domowych – atmosferze miłości i ciepła. Naszym celem jest, aby pod czujnym okiem cioć, Wasze Pociechy czuły się u nas jak w drugim domu. Wiemy jak ważny jest rozwój dziecka zgodny z jego indywidualnym potencjałem, dlatego każde Dziecko jest dla nas jednakowo ważne i wyjątkowe.

W naszych placówkach realizujemy najwyższe standardy opieki nad najmłodszymi dziećmi, ponieważ wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo Maluchów, właściwa opieka pielęgnacyjna i wychowawcza, jak również przyjazna i rodzinna atmosfera.

Wiemy także, jak dla Was – Rodziców, trudny jest moment rozłąki z Maluchem, dlatego w naszych placówkach zatrudniamy tylko wykwalifikowane Ciocie, które każdego dnia otaczają Maluchy troskliwą opieką, jednocześnie dbając o ich rozwój. Zadaniem opiekunów jest sprawienie, żeby Wasze Pociechy czuły się bezpieczne, kochane oraz otwarte na świat i nowe doświadczenia.

Nasze placówki spełniają wszystkie niezbędne wymogi lokalowe, które są zawarte w rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej oraz posiadają pozytywne opinie Straży Pożarnej i Sanepidu.

Ponadto są wpisane do rejestru żłobków i klubów dziecięcych (Niepubliczny Żłobek Kolorowe Kredki w Siechnicach numer 04115 z dnia 06.03.2018 Klub Dziecięcy Kolorowe Kredki we Wrocławiu Nr 225).

Pomysłodawczynią Kolorowych Kredek jest Mariola Butniak, prywatnie mama małej Zuzi i jeszcze mniejszego Franka. Wymarzyła sobie miejsce przyjazne z domową atmosferą dla najmłodszych dzieci. Ciężko takie znaleźć, dlatego postanowiła stworzyć je sama. Od planowania do realizacji minęło trochę czasu, aż wraz ze swoją przyjaciółką Barbarą Jurkowską – mamą malutkiej Zosi, założyły Żłobek Kolorowe Kredki w Siechnicach – miejsce gdzie dzieci znajdą wszytko to, co najlepsze w dzieciństwie.

Pod koniec 2018 roku do zespołu dołączyła ich trzecia przyjaciółka – Amelia Miszczyszyn, ciocia małej Izy i ciągle uśmiechniętego Aleksa. Od tego czasu trzy przyjaciółki szukały idealnego miejsca we Wrocławiu, w którym będą mogły stworzyć kameralny i przytulny Klub Malucha z rodzinną atmosferą – udało się! Tak właśnie powstał Klub Dziecięcy Kolorowe Kredki we Wrocławiu przy ul. Obornickiej. Ale to jeszcze nie koniec…. 🙂