Kadra

Wiemy, jak ważnym wydarzeniem w życiu każdej rodziny jest czas, w którym należy oddać Dziecko pod opiekę w cudze ręce. Nie ma znaczenia, czy jest to kilkanaście minut, czy kilka godzin. Czy jest to ciocia, niania czy żłobek. Zawsze strach jest ten sam. Czy podejmuję właściwą decyzję? Czy nie jest za wcześnie? Czy dziecko trafiło w odpowiednie ręce? Czy maluszkowi jest dobrze? Czy nie jest głodny? Czy dobrze się bawi? Czy za mną nie tęskni? Rozumiemy, przed jak ciężkim wyzwaniem stoicie Nasi Szanowni Rodzice, dlatego naszym celem jest, aby udowodnić, że Państwa obawy, choć naturalne i nieuniknione, będą zupełnie niepotrzebne!

W placówkach  Kolorowe Kredki dbamy przede wszystkim o komfort i odpowiednią atmosferę. Każde dziecko jest traktowane indywidualnie, z poszanowaniem jego własnego tempa rozwoju fizycznego i emocjonalnego. Jesteśmy po to, aby wspierać i budować poczucie własnej wartości. Uczyć, bawić i odpowiednio przygotowywać do dalszej drogi edukacyjnej. Wierzymy, że  podjęta praca, zaowocuje na przestrzeni przyszłych lat, dlatego starannie dobrana kadra pedagogiczna każdego dnia dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Państwa dziecku tyle uwagi, ile potrzebuje, uwzględniając jego niepowtarzalność i wyjątkowość.

 

W Kolorowych Kredkach:

  • Zatrudniamy personel o najwyższych kwalifikacjach (zgodnie z wymogami ustawy o opiece nad dziećmi do lat 3). Wśród naszych pracowników znajdują się doświadczeni pedagodzy, położna, psycholog, neurologopeda oraz lektor języka angielskiego.
  • Opiekunowie biorą udział w szkoleniach podnoszących ich kwalifikacje oraz kompetencje, a także doskonalą własne umiejętności realizując zespołowe projekty.
  • Zatrudniając pracowników do naszych placówek, zawsze szukamy u nich takich cech, jakie chcemy, żeby w codziennej pracy przekazali Naszym Podopiecznym – cierpliwość, czułość, aktywność i pomysłowość.
  • Nieustannie dążymy do tego, aby Nasz zespół był zgrany i zorganizowany.
  • Zarówno w żłobku i klubie dziecięcym wszyscy pracownicy są przeszkoleni z zasad pierwszej pomocy.
  • Zapewniamy bogatą i ciekawą ofertę zajęć dodatkowych (m.in. dogoterapia, zajęcia z języka angielskiego, logopeda, rytmika, sensoplastyka, warsztaty z garncarstwa, wizyty teatrzyków, gimnastyka) poprzez współpracę z profesjonalnymi i wykwalifikowanymi specjalistami posiadającymi wieloletnie doświadczenie. Zarówno w żłobku jak i klubie dziecięcym często gościmy przedstawicieli ciekawych zawodów – policjanta, strażaka, bibliotekarkę i wielu innych.